Activitati Extracurriculare

2018 - Ziua Internationala a Educatiei

 

"Oricât de perfectă ar fi organizarea unei instituții și oricât de perfect ar fi programul ei de activitate, totul va depinde de oamenii care au chemarea de a da viață, să le înfăptuiască" ( Dimitrie Gusti).

GALA PREMANȚILOR de la Liceul " Ștefan D. Luchian" din Ștefănești scoate în evidență rezultatele remarcabile ale elevilor la concursurile și olimpiadele școlare desfășurate în anul școlar 2017- 2018, coordonați de o echipă deosebită de cadre didactice, o echipă care demonstrează profesionalism, perseverență, dăruire, dragoste față de copii și de profesie, seriozitate, dorință de perfecționare și de afirmare, afecțiune... acestea fiind doar câteva dintre atributele care îi caracterizează.
Cu toată dragostea vă felicit dragi elevi și distinși dascăli ai unității școlare pentru tot ce ați realizat până acum, vă doresc multă sănătate și putere de muncă pentru a vă continua cu aceeași pasiune și competență drumul spre performanță!
LA MULȚI ANI cu prilejul Zilei Internaționale a Educației!

Director,

Prof. Elena Marineac

S5 Box

Autentificare

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.