Formatia "HORA"

2016 - Festivalul – Concurs Judetean ,,Pe Urmele Traditiei”

Increzători păşim spre tot mai mari succese!
 Formaţia de dans popular ,,HORA” de la Liceul ,,Ştefan D. Luchian” Ştefăneşti a participat astăzi, 16 iulie 2016 la Festivalul – Concurs Judeţean ,,Pe Urmele Tradiţiei” desfăşurat la Şcoala Gimnazială Nr. 1 Lunca, judeţul Botoşani. Ce poate fi mai minunat decât să culegi roadele unei zile obositoare şi cu o deosebită încărcătură emoţională! Şi roadele sunt deosebit de dulci:
 PREMIUL I şi Trofeul– Formaţia de dans popular ,,HORA”
PREMIUL I şi Trofeul – solist vocal VOLINTIRU IOANA
 PREMIUL II – solist vocal SECARA MIHAELA
 PREMIUL II – solist vocal HODAN TEODORA

GALERIE FOTO

 

ssus - Ioana-Teodora Volintiru

sus - Mihaela Secară

sus - Teodora Hodan

 

S5 Box

Autentificare

Register

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.